Zoznam katastrálnych území

Príloha č. 6 k nariadeniu vlády č. 75/2015 Z. z.

Zoznam katastrálnych území nachádzajúcich sa mimo území európskeho významu oprávnených pre podporu v rámci podopatrenia 12.1 Kompenzačné platby v rámci sústavy Natura 2000 - lesný pozemok

Babky

Demänovská dolina

Bartošová Lehôtka

Detva

Batizovce

Dlhá Lúka pri Liptovskom Mikuláši

Becherov

Dolná Tižina

Belá pri Necpaloch

Dolné Vestenice

Belá pri Žiline

Dolný Vadičov

Bobrovec

Dražovce

Boťany

Drienov

Briestenné

Drienovec

Brodno

Dúbrava na Spiši

Brzotín

Háj

Budatínska Lehota

Harakovce

Buková

Hlboké nad Váhom

Bystričany

Hlinné

Čavoj

Honce

Čebovce

Horná Mičiná

Čereňany

Horný Vadičov

Červený Kameň

Hrabušice

Dargov

Hrádok

Davidov

Hranovnica

Jasenov

Hričovské Podhradie

Jasenová

Humenné

Jastrabá

Hury

Jezersko

Iľanovo

Kamenica

Ivachnová

Klokočov

Jablonové pod Súľovom

Kolbasov

Jablonica

Kováčová

Makov

Krasňany

Malá Lehota

Kubínska Hoľa

Malé Blahovo

Kvačany

Mengusovce

Lazy pod Makytou

Modrová

Lehôtka pod Brehmi

Muľa

Lechnica

Mútne

Letanovce

Námestovské Pilsko

Lipovec nad Váhom

Nitrianske Sučany

Liptovská Štiavnica

Nitrianske Rudno

Liptovský Trnovec

Nižný Komárnik

Liptovská Porúbka

Nová Bystrica

Liptovské Matiašovce

Nová Lehota

Liptovský Ján

Obyce

Lopušné Pažite

Ohrady

Lučivná

Omastiná

Lúka

Omšenie I

Ľutov

Oravice

Podlužany nad Bebravou

Oslany

Poluvsie nad Rajčankou

Osturňa

Poruba pod Vihorlatom

Papradno

Považská Teplá

Párnica

Pribylina

Partizánska Ľupča

Príkra

Pravčina Lehota

Prosiek

Petkovce

Ptičie

Plavecký Mikuláš

Radoľa

Plavecký Peter

Rajecké Teplice

Plešivec

Rankovce

Podbiel

Revúca

Podhoroď

Rožňavské Bystré

Tatranská Lomnica

Rudinka

Tekovská Breznica

Rudlov

Terchová

Runina

Timoradza

Ruské

Tisovec

Ružiná

Turík

Rybník nad Hronom

Uhrovec

Selec

Uhrovské Podhradie

Skačany

Valaská Belá

Skalica

Valaská Dubová

Slatinka

Veličná

Smižany

Vislavce

Snežnica

Vranie

Spišské Tomášovce

Vršatské Podhradie

Spišská Teplica

Vyšná Pokoradz

Stankovany

Vyšný Kubín

Stará Bašta

Vyšný Medzev

Stará Bystrica

Zádiel

Stará Lehota

Závažná Poruba

Starý Smokovec

Zázrivá

Sučany

Zborov nad Bystricou

Súľov-Hradná

Zlatná na Ostrove

Svätý Jur

Zuberec

Štiavnik

Zvolenská Slatina

Štrbské Pleso

Žaškov

Šurice

Ždiar

Šútovo

Východná